Czech Internet Forum (CIF) 2022

Tradiční konference CIF – Czech Internet Forum proběhne i v roce 2022 a to 1. listopadu od 9 do 17 hodin.

Na letošním 17. ročníku Czech Internet Fora vystoupí zástupci ze společností Nielsen AdmosphereSeznam.czEconomiaFTV PrimaDognetLCG New MediaeHUB.czNextPage Media a další. Na webu konference jsou veškeré informace: kompletní program, profily řečníků a řečnic a také registrační formulář.

Pro koho? CEO, majitelé a ředitelé firem, marketingoví ředitelé a manažeři, projektoví ředitelé a manažeři, produktoví ředitelé a manažeři, zástupci vydavatelství, odborníci z mediálních a specializovaných agentur, provozovatelé webů nebo internetoví podnikatelé.

Kde? Konferenční centrum City v Praze.

Jaký bude obsah konference?

Vliv sociálních sítí stále významně roste a mladí lidé konzumují zpravodajství a mediální obsah z velké části jejich prostřednictvím. Co to znamená pro budoucnost médií a tvůrce obsahu? Jak na tento fakt reagují samotné mediální domy?

Podíváme se také na to, jak se vyvíjejí možnosti distribuce a monetizace online obsahu a jaké nové projekty na českém trhu vznikají. Neopomeneme zmapovat ani vývoj reklamního trhu a ohlédnout se za změnami, které se dotkly používání cookies a personalizované reklamy. Představíme nová data, změny v legislativě i trendy v digitálním marketingu. Buďte u toho s námi.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *